Start

  • [woocommerce_breadcrumb home=”Produkty”]

Olejki do masażu

 Masaż ciała jest jedną  z najstarszych  metod kuracji stosowaną  w celach uzdrawiających i kosmetycznych. Sprawne dłonie masażysty sprawią, że poczujesz ulgę w bólu, skóra zyska jędrność i blask, i cudownie odprężysz  się po dniu pełnym stresu.

Dopełnieniem różnych technik masażu są właściwie dobrane olejki.

Serie olejków do masażu zostały stworzone z myślą o twoim relaksie. Dzięki nim możesz stworzyć w swym domu mały salon SPA i codziennie odczuwać korzyści płynące z masażu.

Olejki do masażu:

  • Nadają skórze niepowtarzalną gładkość, jędrność otulając ją pięknym zapachem. Po masażu skóra pozostaje sprężysta, lśniąca i aksamitna w dotyku. Niezwykle skutecznie pielęgnują skórę, przywracając równowagę warstwy lipidowej. Chronią skórę przed szkodliwymi wpływami zanieczyszczonego środowiska.
  •  Przywracają równowagę umysłu i uspokajają  emocje. Relaksują osoby szczególnie narażone na stres. Wprowadzają w głęboki stan odprężenia. Pomagają  zasnąć, wzmagają spokój wewnętrzny.  Zapach olejków podnosi na duchu, uskrzydla i pokrzepia, wprowadza w doskonały nastrój.
  • Organizm odzyskuje siły, powraca  energia witalna. Olejki łagodzą bóle mięśni, mięśnie są lepiej odżywione i dotlenione. Wspomagają system odpornościowy.
  • Aromatyzowane olejki z feromonami i olejki do zabaw erotycznych wzmacniają więzi między ludźmi,  urozmaicają grę miłosną, pobudzają zmysły, rozbudzają namiętność. Odkrywają nowe, nieznane przyjemności, uczą cieszyć się swoimi ciałami. Budzą do życia najśmielsze fantazje, łagodzą obyczaje, euforyzują i pozwalają zatopić się w przyjemnościach na długie godziny. Wspaniała zabawa dla dwojga! Olejki  w pełni jadalne, delikatne, nadające się do stosowania w miejscach intymnych

Olejki stworzone są  do każdego rodzaju skóry. Konsystencja olejków jest doskonale dostosowana do masażu, dają delikatny poślizg na skórze, łatwo się wchłaniają nie pozostawiając tłustej warstwy. Olejki są  bardzo wydajne. Można używać ich  nie tylko do masażu ale także jako balsam do  pielęgnacji ciała.

Użycie olejku ułatwi ci wykonanie  długotrwałego, przyjemnego i skutecznego masażu.

Olejki do masażu oparte są na naturalnych składnikach.

Sposób użycia olejków do masażu:

Wlej kilka kropel olejku w zagłębienie dłoni po czym rozprowadź na ciele okrężnymi ruchami podczas masażu.

Sposób użycia olejków z feromonami i olejków smakowych do masażu i zabaw erotycznych:

Użyj olejku w zależności od  swojej Fantazji 😉

Dostępne olejki:

Olejki do masażu GOURMET            

Olejki do aromaterapii

Olejki LOVE PLAY z feromonami

Olejki do masażu i zabaw erotycznych

 

Wspierane przez Klienter.com