Start

  • [woocommerce_breadcrumb home=”Produkty”]

Olejki dla mam i maluchów

       Masaż w czasie ciąży może przynieść wiele korzyści dla zdrowia, samopoczucia, a także urody przyszłej mamy.Przeznaczony do tego celu naturalnie czysty olejek zawiera dokładnie wyselekcjonowane olejki warzywne, które odżywiają i intensywnie zmiękczają skórę oraz redukują jej napięcie. Olejek ten ma właściwości relaksujące i łagodzące oraz stymuluje skórę do tworzenia nowych komórek. Stosowany w trakcie całego czasu trwania ciąży zmniejsza ryzyko powstawania rozstępów skórnych. Nie zawiera żadnych olejków mineralnych i konserwantów chemicznych.

Olejek możesz stosować przez całą ciążę do trzech miesięcy po porodzie. Możesz  go wmasować w skórę brzucha, ud, pośladków i piersi  za pomocą lekkich, okrężnych ruchów.  Przed masażem rozprowadź i ogrzej niewielką ilość olejku w dłoniach.

Naturalny olejek do masażu dla dzieci jest przygotowany w oparciu o olejki z migdałów i nagietka, zawiera kojące olejki z lawendy i mandarynki. Olejek ten jest specjalnie przygotowany dla delikatnej i wrażliwej skóry twojego dziecka. Nie zawiera żadnych olejków mineralnych.

Olejek dobrze się wchłania w skórę i nie zostawia śladów  na pościeli ani na ubranku dziecka. Ładnie pachnie. Pozostawia przyjemne odczucia u dzieci, uspokaja, sprawia przyjemność, relaksuje. Łagodzi, koi i umacnia więź rodziców z dzieckiem. Nie uczula.

Polecam do uspokajającego masażu oraz do nawilżenia suchej skóry dziecka.

Możesz masować plecy, ramiona, nóżki a także brzuszek swojego dziecka.

Rozprowadź i ogrzej niewielką ilość olejku w dłoniach przed masażem. Masaż wykonuj z niezwykłą delikatnością i troską, a twoje dziecko będzie ci bardzo wdzięczne.

Olejek do masażu dla niemowląt

 

 

Wspierane przez Klienter.com