Start

Masaż relaksacyjny z aromaterapią

Masaż relaksacyjny doskonale współgra ze sztuką aromaterapii. Mówimy wtedy o masażu aromaterapeutycznym, który może być masażem ogólnym całego ciała  lub w zależności od potrzeb masażem miejscowym. W obydwu sytuacjach do masażu wykorzystujemy specjalnie dobrane olejki: klasyczne lub olejki w świecy.

W czasie masażu aromaterapeutycznego następuje wnikanie olejku w głąb skóry i ciała. Kontakt olejków do aromaterapii z zakończeniami nerwowymi w skórze daje efekt relaksu oraz odprężenia. Olejki działają bardzo pozytywnie na różnorodne procesy, które  zachodzą w skórze.

Dużym zainteresowaniem cieszy się masaż aromaterapeutyczny z wykorzystaniem świecy do masażu.Taki masaż to znakomity sposób na odprężenie i relaks.Świeca i olejki aromaterapeutyczne, uwalniane podczas jej zapalenia, wprowadzą cię w błogi nastrój, zrelaksują i odprężą.

Zaletą masażu świecą jest to, że nie tylko doskonale poprawia samopoczucie, ale i znakomicie wpływa na skórę, pielęgnując ją i nawilżając. Ponadto, tak jak w przypadku aromaterapii, odpowiedni dobór zapachu świecy ma wpływ na psychikę. Aromatem świecy możemy bowiem zadziałać pobudzająco lub uspokajająco.Możesz wybrać jeden z wielu dostępnych olejków w świecy: zielona herbata, czekolada,wiśnia, zakazany owoc, spokojny sen(lawenda), balance, detox, relax, loving lub wanilia.

Jeśli zmagasz się ze stresem i chcesz zapomnieć o problemach dnia codziennego koniecznie wypróbuj masaż świecą.

Zapal świeczkę i pozwól aby olejek topił się przez 15- 20 min. Zdmuchnij płomień i nalej niewielką ilość olejku na skórę a następnie rozpocznij masaż.Specjalna formuła zapobiega nadmiernemu ogrzaniu się olejku, tak aby móc go stosować bezpośrednio na skórę.

Jeśli spędzasz czas z ukochaną osobą – wykorzystajcie olejki do masażu z feromonami z serii Love Play.

Do wykonania masażu można używać również zimnych, nie roztopionych świec poprzez nabranie niewielkiej ilości olejku i przeniesieniu go na skórę. Olejek będzie się roztapiał pod wpływem ciepła Twojego ciała, powoli uwalniając swoje właściwości aromatyczno – nawilżające.

Obejrzyj ten film aby dowiedzieć się jak możesz wykonać masaż relaksacyjny z aromaterapią w świecy samodzielnie. Film przedstawia masaż relaksacyjny pleców.

Do masażu polecam Olejek do masażu w świecy LOVING

 
Zapisz się na nasz biuletyn

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Imię: *
Email: *

 

, , , , , , , ,

Nie ma jeszcze komentarzy.
Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Dodaj komentarz

Wspierane przez Klienter.com