Start

Masaż kręgosłupa

Leczniczy masaż kręgosłupa różni się nieco od zwykłego masażu relaksacyjnego lub ujędrniającego. Głównym celem takiego masażu jest bowiem uśmierzenie bólu a także zlikwidowanie jego przyczyn. A przyczyną problemów z bólem pleców, krzyża, karku mogą być złe nawyki, nieprawidłowa postawa podczas siedzenia i podczas snu, nadwaga i brak ruchu.Z takimi dolegliwościami zgłaszają się do lekarza coraz młodsi ludzie, gdyż bóle pleców utrudniają im codzienne życie i pracę. Na dolegliwości bólowe kręgosłupa lekarz zaleca najczęściej  serię masaży leczniczych lub rehabilitację.

Na natychmiastowe efekty po wizycie u fizjoterapeuty nie można liczyć. Po pierwszych masażach ból może się nasilić, a  właściwe efekty odczuwalne będą dopiero po całej serii zabiegów czyli po około 10 wizytach u masażysty.

Jeśli czujemy napięcie mięśni na plecach i sami chcemy poprawić stan naszych mięśni i kręgosłupa w domowych warunkach skorzystajmy ze specjalnego masażera.

 Każdy, kto chociaż raz  miał problem z kręgosłupem wie, że ból pleców potrafi skutecznie utrudnić codzienne funkcjonowanie.

Do masażu polecam Olejek do masażu w świecy Spokojny Sen

Zobacz na filmie profesjonalnie wykonany masaż kręgosłupa.

 
Zapisz się na nasz biuletyn

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Imię: *
Email: *

 

 

 

 

 

 

, , , ,

Nie ma jeszcze komentarzy.
Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Dodaj komentarz

Wspierane przez Klienter.com