Start

Jak wykonać klasyczny masaż pośladków?

 Piękne i zadbane pośladki to niewątpliwie ogromny atut. Ich wygląd ma duże znaczenie zwłaszcza  latem, gdy upały powodują, że zakładamy skąpe odzienie, ale także w innych sytuacjach chcemy pochwalić się zgrabną ,,pupą”. Aby pośladki wyglądały seksownie i przykuwały uwagę, powinny być gładkie i  jędrne.Wtedy dodadzą pewności siebie i podniosą samoocenę.

Modelowanie sylwetki to przede wszystkim domena kobiet, chociaż i mężczyźni coraz częściej korzystają z takich metod. Jest to obecnie popularny zabieg mający na celu usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej i zlikwidowanie cellulitu.Na rynku dostępne są różne maszyny modelujące i urządzenia masujące, ale ręce masażysty są nadal doskonałym narzędziem w walce z tymi problemami.Pośladki to mięśnie i to całkiem spore w porównaniu z innymi mięśniami, więc też powinny być  masowane.

Masaż to potężna dawka gimnastyki dla pośladków. Masaże powodują, że poprawie ulega nie tylko ich kształt, ale także siła, jędrność, elastyczność i gładkość. Masaż pozwala ukształtować głębokie warstwy mięśni tej strefy.

Część ruchów masujących wykonuje się na poziomie skóry i podskórnej tkanki łącznej. Mają one na celu wyrównanie jej struktury oraz odzyskanie elastyczności i jędrności. Masaż główny pośladków to ruchy głęboko ugniatające, przywracające naprężenie i wzmacniające mięśnie.

Masaż klasyczny pośladków to :

Głaskanie podstawowe wzdłuż przebiegu mięśni pośladkowych.

Głaskanie koliste zgodnie z ruchem wskazówek zegara,

Głaskanie i rozcieranie kości krzyżowej.

Ugniatanie szczypcowe i oklepywanie mięśni pośladkowych.

Wibracja  i dodatkowe chwyty stosowane przy zwiotczeniach, rozstępach i cellulicie.

Przyśrubowywanie oraz mechaniczne wyciskanie tkanki tłuszczowej.

Do masażu pośladków polecam  Olejek do masażu w świecy DETOX

Zobacz dokładnie na filmie:

 
Zapisz się na nasz biuletyn

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Imię: *
Email: *

, , , , ,

Nie ma jeszcze komentarzy.
Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Dodaj komentarz

Wspierane przez Klienter.com