Start

   Opinie

   Przepiękny zapach, świetna jakość, to doprawdy kosmetyki z najwyższej półki. Jestem bardzo zadowolona z zakupu Olejku SENSUAL.

   Zuzanna Bąk-Wołodkiewicz

   Nie ma słów by opisać zapach jaki posiadają te olejki. Olejek SEDUCTION dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej skóry. POLECAM !

   Anna Lampa

   Przetestowałem kilka zapachów, ale ten jest po prostu rewelacyjny – no i chyba najtańszy w sieci – Polecam Olejek PASSION i AQUABATH za szybką wysyłkę i profesjonalną obsługę.

   Rzeszutek Tomasz

   Olejek  PASSION ma świetny zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Do tego dobrze się wchłania i nie sprawia, że skóra się klei. Idealny na romantyczny wieczór ;)

   Adriana Galimowska

   Piękny zapach i cudowne działanie Olejku KWIAT WIŚNI. Polecam!

   Oliwia Wojciechowska

   Świeży, dodający wigoru zapach w sam raz na poranne wyjście a także na odświeżenie się po długim męczącym dniu pracy. Zapach olejku LIŚĆ BAMBUSA długo się utrzymuje dodając komfortu i świeżości.Polecam!!!:)

   Aleksandra Pawlikowska

   Rewelacja!!! Kocham te olejki:) Piękny, zmysłowy zapach, który bardzo długo utrzymuje się na skórze, długotrwałe nawilżenie, olejek PASSION niweluje nawet drobne niedoskonałości. Klientka na zawsze:))) Dziękuję i pozdrawia.

   Katarzyna Szczypuła

   Świetna jakość kosmetyków – OLEJKU PASSION z feromonami, jestem bardzo zadowolona i na pewno zostanę stałą klientką :)

   Zuzanna Bąk-Wołodkiewicz

   Jestem bardzo zadowolona z zakupu – olejek smakowy Malina posiada przepiękny zapach, ładnie nawilża skórę i rewelacyjnie smakuje…

   Alicja Pobłocka

   Olejek Czekolada jest nie do opisania, rozgrzewa każdy kawałek ciała na który się dostanie i jednocześnie świetnie smakuje podany na ciele partnerki;] Polecam!

   Wojciech Prochoń

    

    Zaprojektowane przez Klienter.pl

    Pobierz poradnik 6 praktycznych sposobów wykorzystania olejków do masażu
    x


    Imię: *
    Email: *