Start

   Masaż twarzy

   Masaż twarzy potrafi zdziałać cuda. Daje wspaniałe rezultaty a przy tym nie jest trudny do wykonania. W wielu przypadkach jest bardziej skuteczny niż najlepszy krem.Skóra twarzy młodnieje, napina się, zmarszczki się wygładzają.Masaż twarzy ma działanie nie tylko upiększające ale  także relaksujące. Jeśli będziesz wykonywała go  dość regularnie zapobiegniesz powstawaniu zmarszczek, uelastycznisz skórę, ujędrnisz ją, wygładzisz a także poprawisz krążenie.Masaż twarzy ma również działanie antystresowe, uspokajające, minimalizuje problemy z zasypianiem.Podnosi także jakość snu.

   Masaż twarz krok po kroku:

   Oczyść skórę twarzy, zrób demakijaż.

   Przed przystąpieniem do masażu posmaruj twarz odpowiednim olejkiem do masażu.

   Nie masuj miejsc, gdzie występują zmiany skórne: pryszcze, liszaj, opryszczka.

   Przeciwwskazaniem do masażu jest także trądzik pospolity, a także zapalenie migdałków, gorączka czy  powiększone węzły chłonne.

   Techniki masażu twarzy to techniki wykorzystywane w masażu klasycznym czyli : głaskanie, rozcieranie, oklepywanie,wibracja.

    

   Jak masować twarz, aby spłycić zmarszczki, ujędrnić skórę i opóźnić proces  starzenia? Szczegółowe instrukcje możesz zobaczyć na filmie.

   Zapisz się na nasz biuletyn

   Imię: *
   Email: *

   Rodzaj masażu: , , .

   Nie ma jeszcze komentarzy.

   Dodaj komentarz

    Zaprojektowane przez Klienter.pl

    Pobierz poradnik 6 praktycznych sposobów wykorzystania olejków do masażu
    x


    Imię: *
    Email: *
    Przeczytaj poprzedni wpis:
    Masaż leczniczy

    Masaż leczniczy jest najstarszą formą masażu. Wywodzi się oczywiście z formy klasycznej masażu, ale w czasie  zabiegu masażysta skupia się...

    Zamknij